C

Ciasto Snickers – pyszne, wegańskie, zdrowe i bez pieczenia!

Ciasto Snickers - pyszne, wegańskie, zdrowe i bez pieczenia!

Przepyszne i zdrowe Ciasto Snickers. Bez pieczenia, bez białego cukru, bez jajek czy mąki. Może być w 100 % wegańskie lub 95 🙂

Ciasto Snickers to przepyszny spód z daktyli i orzeszków ziemnych. Masa zrobiona jest z odkwaszającej i bezglutenowej kaszy jaglanej, ugotowanej na mleku roślinnym. Do tego obowiązkowa warstwa orzeszków, przykryta czekoladowym ganaszem.

Pyszny i zdrowy mini tort, po którym nie mamy wyrzutów sumienia. Masa z kaszy jaglanej sprawia, że po jednym kawałku jesteśmy syci, a dzięki smakowi zbliżonemu do popularnych batonów, nasze kubki są również zaspokojone na długo.

Jeśli nie zdradzicie nikomu, to nikt się nie zorientuje, że podajecie porcję kaszy na deser 🙂 Dla każdego to po prostu gęsta masa budyniowa. Na dodatek Ciasto Snickers jest bardzo proste w przygotowaniu i zawiera mało składników (nie licząc dodatków smakowych jak ekstrakt z wanilii).

Polecam na co dzień i od święta!

Ciasto Snickers - pyszne, wegańskie, zdrowe i bez pieczenia!

Oceń przepis!
Średnia: 5,00 (3 głosów) 3 głosy, średnia: 5,00 z 53 głosy, średnia: 5,00 z 53 głosy, średnia: 5,00 z 53 głosy, średnia: 5,00 z 53 głosy, średnia: 5,00 z 5
Opcja dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ.
Loading...

Dodaj komentarz