C

Czekoladowe ciasto z truskawkami – bez miksera

Czekoladowe ciasto z truskawkami - bez miksera

Czekolada z truskawkami to udane połączenie. Dlatego postanowiłam opracować przepis na czekoladowe ciasto z truskawkami w mojej ulubionej ostatnio wersji, czyli wersji bez miksera.

Ciasto jest banalnie proste i szybkie w przygotowaniu. Wystarczy, jak poprzednio, wymieszać wszystkie składniki i upiec. Ciasto jest zatem idealne dla wszystkich pracusiów, którzy nigdy nie mają na nic czasu.

Jeśli używacie w swojej kuchni surowych ziaren kakao, to dodajcie je dodatkowo do ciasta(w formie ok. 5 mm ziarenek). Dzięki temu w cieście coś przyjemnie będzie chrupało:) Jeśli nie używacie – pomińcie. “Czekoladowe ciasto z truskawkami – bez miksera” polecam, póki sezon na truskawki w pełni 🙂

Pozostałe desery bez miksera znajdziecie tutaj. Polecam również “Proste ciasto z truskawkami – bez miksera“, oraz “Proste ciasto z rabarbarem i kruszonką – bez miksera“.

 

Oceń przepis!
Średnia: 0,00 (0 głosów) 0 głosy, średnia: 0,00 z 50 głosy, średnia: 0,00 z 50 głosy, średnia: 0,00 z 50 głosy, średnia: 0,00 z 50 głosy, średnia: 0,00 z 5
Opcja dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ.