Site icon Moja Delicja

Ciasto bananowe

ciasto bananowe, ciasto z bananami, chlebek bananowy
FULL
☆ DODAJ DO ULUBIONYCH
Komentarze

Ciasto z bananami to szybkie, proste i pyszne ciasto łyżką mieszane i co najważniejsze – ciasto, które zawsze wychodzi! Nie pamiętam już skąd ten przepis trafił do mnie, ale smak ciasta bananowego i łatwość przygotowania powoduje, iż każdy wraz z dokładką prosi koniecznie o tę recepturę 🙂 Polecam wszystkim!

W moim domu ciasto bananowe to nasz numer 1, szczególnie wtedy, kiedy posiadamy nadmiar bardzo dojrzałych bananów, nie mających chętnych do bezpośredniej konsumpcji.

Jeśli macie bardzo dojrzałe banany i jednocześnie nie gustujecie w słodkich wypiekach, dajcie mniej cukru. Pamiętać również należy, że ciasto bananowe próbowane na świeżo – zaraz po upieczeniu, będzie wydawać się słodsze od tego samego ciasta, które spróbujemy na drugi dzień.

Poniższy przepis na najlepsze ciasto bananowe polecam również wszystkim początkującym, gdyż jest to przepis na prawdę bardzo prosty i mało wymagający. Jeśli jeszcze nie go nie wypróbowaliście, nie czekajcie dłużej! No i koniecznie podzielcie się swoją opinią w komentarzach poniżej 🙂

W końcu ciasto bananowe, w którym czuć banany tak jak chcę 🙂 Do tego super proste i szybkie w wykonaniu, nie trzeba brudzić miksera! (…)Basietta

Polecam Wam również wersję “Ciasta bananowego bez cukru“, którą znajdziecie tutaj oraz”Proste ciasto z truskawkami bez miksera” czy obłędnie cytrynowe “Proste ciasto cytrynowe bez miksera“.

Jeśli zostaną Ci jeszcze dojrzałe banany, z którymi nie wiesz co zrobić, zapraszam po przepisy z bananami tutaj.

[social_warfare]

Najnowsze Świąteczne wpisy

 
Exit mobile version