Site icon Moja Delicja

Książka z moimi 55 przepisami na Desery i Przetwory bez cukru

FULL
☆ DODAJ DO ULUBIONYCH
Komentarze

Owocowe historie. Desery i Przetwory bez cukru” to najnowsza książka, której jestem współautorem. Specjalnie na jej potrzeby przygotowałam i samodzielnie sfotografowałam 55 pysznych potraw z owocami w roli głównej, w tym 35 deserów i 20 przetworów w wersji bez białego cukru.

Znajdziecie w niej m.in. moje przepisy na torcik gofrowy i torcik z pankejków, tarty, trufle, surowe pączki, lody, sorbety, budynie, batony, galaretki, ciasteczka, muffinki, ciasta, serniki, owoce zapiekane na różne sposoby, desery w szklaneczkach, musy. Z przetworów: 3 rodzaje powideł śliwkowych, dżemy, konfitury, kompoty, masła owocowe, musy owocowe, chutneye czy musztardę z gruszek. W książce znajdziecie wiele zdrowych pozycji, wegetariańskich, wegańskich czy bez glutenu. Do książki z bloga trafił przepis na:

Na potrzeby książki przerobiłam również mój przepis na najpopularniejsze na blogu “Ciasto bananowe” oraz “Tartę z malinami na kruchym, orzechowym cieście z malinową pianką” na wersję bez cukru. Na moim Instagramie  w zapisanych relacjach, możecie podejrzeć jak wyglądała praca nad książką.

Książka “Owocowe historie. Desery i Przetwory bez cukru” zawiera ponad 130 przepisów, w tym 55 jest mojego autorstwa. Lista moich przepisów pokrywa się ze spisem zdjęć na końcu książki, więc łatwo odnajdziecie w niej moje pozycje. Książka dostępna jest w księgarniach stacjonarnych oraz internetowych. Możecie ją zakupić również tutaj.

 

 

Exit mobile version